Miyuki náramek perleťové sluníčko Gold

Neohodnoceno

Minimalistický náramek tvořený z miniaturních matně černých a pozlacených Miyuki korálků, doplněných celobroušeným Preciosa krystalem ve zlaté barvě. 

250 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 247
Miyuki náramek perleťové sluníčko Gold
Neohodnoceno
Miyuki náramek perleťové sluníčko Gold
Prémiový

Detailní popis produktu

Náramek je vyroben technikou navlékání korálků za použití prvotřídního japonského rokajlu Miyuki na vysokopevnostní šňůrku, která zaručují jeho pevnost. MIYUKI rokajly jsou miniaturní korálky, dnes považovány za jedny z nejkvalitnějších korálků, a to především pro svůj jednotný a velmi přesný tvar. Díky těmto vlastnostem  se z nich dají tvořit nádherné, geometrické a precizní šperky, které v posledních sezónách stoupají na oblibě i mezi módními návrháři. 

Preciosa® MC perle Rondelle, častěji nazývaná jako sluníčka nebo bikony, jsou nejrozšířenější celobroušené korálky Preciosa®, které jsou alternativou k perli SWAROVSKI 5328 Xilion bead. Strojové broušení zajišťuje precizní výbrus a dokonalý třpyt každé perle.

-------------------------------------------

Motiv tohoto náramku je vytvořen z matně ČERNÝCH korálků a POZLACENÝCH korálků 24 karátovým zlatem. Ve středu náramku dominuje celobroušený Preciosa krystal MC perle Rondelle ve zlaté barvě, který se na světle dokonale leskne a třpytí.

Délka navlékané části 13cm. Díky zapínání pomocí stahovacího uzlíku je náramek rozměrově velmi variabilní.

 

Poctivá česká ruční práce ♡