Význam červeného Kabbalah náramku

Význam červeného náramku Kabbalah

Význam červených náramků je spojen s bohatstvím, ochranou, ale může znamenat také štěstí, lásku nebo silné přátelství. Objevte vše, co potřebujete vědět o těchto červených náramcích, aby vám přinesly sílu a ochranu. 

  

Tradice a spiritualita

Kabbalah náramky jsou tradiční ochranné šňůrkové náramky červené barvy. Podle spirituálního učení a cesty Kabbalah je přes levou stranu těla přijímána energie z okolního světa. Z toho důvodu by se měl kabbalah náramek nosit na levém zápěstí, aby zabránil vstupu negativní energie do našeho těla a ochránil svého majitele. Kabbalah náramek se doporučuje také těhotným - budoucím maminkám. Ochraňuje jak matku, tak miminko před uhranutím.

 

Sdílení lásky a přátelství

Síla šňůrkového kabbalah náramku se zvyšuje, pokud jej darujete někomu, koho máte rádi. Svého majitele potom kabbalah náramek chrání před negativní energií, nemocemi, uřknutí, chudobou, přináší mu úspěch a štěstí.

Náramky přátelství připomínají silné pouto sdílené mezi dárcem a příjemcem. Tradičně byste si jeden z těchto inspirativních náramků ponechali pro sebe a ten druhý darovali někomu, koho považujete za zvláštního přítele. Nemusí to být osoba, kterou znáte nejdéle, ale osoba, která tu byla kvůli významným vzpomínkám.

Oblíbená víra ze staré čínské legendy je, že tyto náramky znamenají nevyhnutelný osud manželství mezi dvěma lidmi, kteří jsou předurčeni být spolu. 

 

Jak se červený Kabbalah náramek nosí?

Pro aktivaci vám musí nasadit kabbalah někdo, kdo Vás má od srdce rád. Význam červeného náramku je plnohodnotný při nošení na levém zápěstí. Uvázáním náramku se v tomto bodě zachycují všechny negativní energie. Předpokládá se, že levá strana vašeho těla je přijímající stranou, protože je blíže vašemu srdci. Kabbalah se z ruky nesundává, dokud sám neodpadne. V takovém okamžiku náramek splnil svůj účel. Je přehlcen negativní energií a magické účinky náramku jsou vyčerpány. Nastal pravý čas pořídit si kabbalah náramek nový.

 

 

Než začnete nosit Váš Kabbalah náramek

Než žačnete Kabbalah náramek nosit, přečtěte si následující tři kroky k posílení vašeho pouta a emocí při jeho nošení

 

1. Identifikujte své proč – Udělejte si čas na otázku, co stojí za vaším novým náramkem. Chcete zlepšit své štěstí nebo bohatství? Nebo je to symbolický důvod, jako je vzpomínka na vaši lásku k jiné osobě? Váš osobní důvod k těmto náramkům je dělá výjimečnými.

 

2. Výběr vašeho červeného náramku – Tradiční červené náramky jsou často vyráběny z jemné červené šňůrky. Můžete si však vybrat náramek v jakémkoliv designu, aby vystihoval Vaši osobnost. Důležitým prvkem u tohoto náramku je červená barva. 

3. Noste svůj červený náramek s významem - Až si dáte v hlavně dohromady přání a důvod, proč chcete Váš kabbalah náramek nosit, poproste někoho, kdo Vás má upřímně rád, aby Vám náramek uvázal. Nechtě si červený náramek uvázat pořádně, protože se nesundává. Musíte vyčkat, až sám odpadne. V tí chvíli do sebe absorbovat tolik negativní energie a jeho mise byla splněna.

 OBJEDNEJTE SI SVŮJ KABBALAH NÁRAMEK ZDE JIŽ OD 50,-KČ

*až se vám náramek rozváže, rozpadne zapínání či cokolov, nejedná se o vadu, ale o znamení, že náramek splnil svůj účel. Nikdy nám prosím takový náramek neposílejte zpět. Všechny náramky jsou vhodné do vody, na sport, atp., nemusíte ho nikdy sundávat!