Scrunchie gumičky do vlasů

Co jsou scrunchie gumičky,  tzv. "scrunchies"?

Scrunchie gumičky jsou ozdobné gumičky do vlasů, které jsou k vašim vlasům extra šetrné.  Jsou vyrobeny ručně z pevné gumy, všité do saténové látky, která je k vašim vlasům extra šetrná a vlasy netahá a neláme. 

Svou oblibu si scrunchie gumičky zísaly v 70. letech minulého století, avšak v poslední době se znovu těší stále větší oblibě. Především v péči o vlasy se scrunchies staly významným módním trendem. Mnoho lidí nachází v saténových gumičkách optimální rovnováhu mezi funkčností a šetrností k vlasům, a proto jsou tak oblíbené.


Jaké jsou výhody nošení scrunchie gumiček?

Saténové scrunchie gumičky nabízejí řadu výhod, díky kterým získávají stále větší popularitu mezi lidmi s různými typy vlasů.
Gumičky jsou vyrobeny ručně z jemného saténového materiálu, který je hladký a měkký a tím pádem extra šetrný k vlasům. Díky těmto vlastnostem se minimalizuje tření mezi gumičkou a vlasy a díky tomu gumička při sundávání krásně z vlasů sklouzne a přitom vlasy neláme a nekudlí. Dá se říct, že nošení scrunchies je taková prevence proti lámání vlasů :) V porovnání s tradičními gumovými nebo silikonovými gumičkami jsou celkově saténové varianty k vlasům šetrnější a pomáhají udržet je zdravé, krásné a dlouhé.

- nelámou vlasy

- k vlasům jsou šetrné

- nekudlí, netahají a netrhají vlasy při sundávání

-při sundávání krásné slouznou

- díky všité pevné gumě vlasy drží celý den na místě

 

 

Pro jaké vlasy jsou scrunchie gumičky vhodné?

Jedním z klíčových prvků trendu je i fakt, že saténové gumičky jsou vhodné pro různé typy vlasů, včetně jemných nebo kudrnatých vlasů.  Díky pevné gumě, která je do gumičky jako takové všita, udrží vaše vlasy na místě po celý den, a to dokonce i při sportu nebo v noci během spánku.

 Z jakého materiálu jsou scrunchies vyrobeny?

Scrunchie gumičky můžou být ušity z jakéhokoliv materiálu.  Já na gumičky používám satén, krerý je k vlasům nejšetrnější. Na výběr je široké množství barevných provedení, včetně vzorovaných scrunchies.

 

Scrunchies jako stylový módní doplněk


Saténové gumičky nejsou pouze funkční, ale také stylovéNapříklad při gymnastice může scrunchie gumička dotvořit krásný celkový vzhled sportovkyně :) Ale nejen při sportu, ale i v běžné každodenním životě se s jejich elegantním vzhledem staly oblíbeným doplňkem, který může zvýraznit celkový vzhled. Designéři módy a výrobci doplňků na vlasy začali do svých kolekcí začleňovat různé varianty saténových gumiček, což dále podporuje jejich trendovost.Celkově lze říci, že saténové gumičky na vlasy nejsou jen dočasným módním trendem, ale stávají se trvalým prvkem péče o vlasy pro ty,  kteří hledají spojení elegance a šetrnosti.  Jejich popularita zdůrazňuje důležitost kvalitní péče o vlasy v rámci aktuálních trendů krásy a módy.

Objevte kouzlo těchto nádherných gumiček a pořiďtě si svou první gumičku tady  již od 99,-Kč!

Určitě nebude poslední :)