Miyuki náramek Gold Crystal bílý

Neohodnoceno

Elegantní, minimalistický náramek tvořený z miniaturních bílých a pozlacených Miyuki korálků. Uprostřed náramku dominuje celobroušený Preciosa krystal MC perle Rondelle nazlátlé barvě.

250 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 382
Miyuki náramek Gold Crystal bílý
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Náramek je vyroben technikou navlékání korálků za použití prvotřídního japonského rokajlu Miyuki na vysokopevnostní šňůrku, která zaručují jeho pevnost. MIYUKI rokajly jsou miniaturní korálky, dnes považovány za jedny z nejkvalitnějších korálků, a to především pro svůj jednotný a velmi přesný tvar. Díky těmto vlastnostem  se z nich dají tvořit nádherné, geometrické a precizní šperky, které v posledních sezónách stoupají na oblibě i mezi módními návrháři. 

Preciosa® MC perle Rondelle, častěji nazývaná jako sluníčka nebo bikony, jsou nejrozšířenější celobroušené korálky Preciosa®, které jsou alternativou k perli SWAROVSKI 5328 Xilion bead. Strojové broušení zajišťuje precizní výbrus a dokonalý třpyt každé perle.

-------------------------------------------

Motiv tohoto náramku je vytvořen z BÍLÝCH korálků a POZLACENÝCH korálků. Ve středu náramku dominuje celobroušený Preciosa krystal MC perle Rondelle nazlátlé barvě, který se na světle dokonale leskne a třpytí.

Délka navlékané části 14,5cm. Díky zapínání pomocí stahovacího uzlíku je náramek rozměrově velmi variabilní.

 

Poctivá česká ruční práce ♡