Květinový dárkový set Gold & Flowers

Luxusní dárkový set, složený z prstýnku a náramku, ručně ušitý z prvotřídních fialkových a pozlacených japonských korálků Miyuki

1 500 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 337
Květinový dárkový set Gold & Flowers
Květinový dárkový set Gold & Flowers
Prémiový

Detailní popis produktu

Dárkový set ručně vyrobených Miyuki šperků v dárkové krabičce za zvýhodněnou cenu. 

* všechny šperky je možné zakoupit zvlášť

----------------------------------------------------------------------

Prsteny jsou vyrobeny časově náročnou technikou šití korálků pomocí peyotového stehu na vysokopevnostní nit Nymo, která zaručuje jejich vysokou pevnost. 

Prsten Gold & Flowers je vyroben z japonských MIYUKI korálků ve fialových květinových odstínech a korálků ZLACENÝCH 24K ZLATEM.

Šířka prstenu je 5mm. Velikost prstenu na fotce je 56.

* Vámi požadovanou velikost prosím uveďte do poznámky k objednávce. 

---------------------------------------------------------------------

Náramek je vyroben časově náročnou technikou šití korálků pomocí peyotového stehu za použití prvotřídního japonského rokajlu Miyuki a vysokopevnostních šňůrek, které zaručují jeho pevnost. MIYUKI rokajly jsou miniaturní korálky, dnes považovány za jedny z nejkvalitnějších korálků, a to především pro svůj jednotný a velmi přesný tvar. Díky těmto vlastnostem  se z nich dají tvořit nádherné, geometrické a precizní šperky, které v posledních sezónách stoupají na oblibě i mezi módními návrháři. 

Motiv tohoto autorského náramku je vytvořen prémiovými Miyuki korálky ve fialových odstínech a POZLACENÝCH korálků 24 karátovým zlatem.

Šířka náramku je 8mm. Délka šité části 15cm. Náramek je ukončen pozlaceným zapínáním na karabinku s 5cm prodlužovacím řetízkem. 

*Při stálém nošení může barva šňůrky či korálků vlivem působení vody či potu po určité době ztrácet na intenzitě. Korálky a zapínání jsou náchylné na mechanické poškození, proto při každé objednávce přikládám informace o jejich péči.

 

Poctivá česká ruční práce ♡