Náramek Turquoise mist

Ručně utkaný náramek z matných černých a průhledných korálků, v němž hlavní efekt tvoří třpytivé tyrkysové korálky, které oživí vaše zápěstí :) Náramek lze doplnit o tenčí tkaný náramek ve stejných barvách. 

standardní cena: 590 Kč –33 % 390 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 61
Náramek Turquoise mist
Náramek Turquoise mist
Výprodej
590 Kč –33 %

Detailní popis produktu

Náramek je vyroben technikou tkaní korálků za použití prvotřídního japonského rokajlu Miyuki a vysokopevnostních šňůrek, které zaručují jeho pevnost. MIYUKI rokajly jsou miniaturní korálky, dnes považovány za jedny z nejkvalitnějších korálků, a to především pro svůj jednotný a velmi přesný tvar. Díky těmto vlastnostem  se z nich dají tvořit nádherné, geometrické a precizní šperky, které v posledních sezónách stoupají na oblibě i mezi módními návrháři. 

Motiv tohoto náramku je vytvořen Miyuki korálky v MATNĚ ČERNÉ, MATNÉ PRŮHLEDNÉ a TYRKYSOVÉ TŘPYTIVÉ BARVĚ, barva šňůrky je s nimi sladěna v černém tónu.

Šířka náramku je 16mm. Délka tkané části 15cm. Zapínání na stahovací uzlík. Tento náramek lze roztáhnout pouze na obvod 20cm!

*Při stálém nošení může barva šňůrky či korálků vlivem působení vody či potu po určité době ztrácet na intenzitě. Korálky jsou náchylné na mechanické poškození, proto při každé objednávce přikládám informace o jejich péči.

 

Poctivá česká ruční práce ♡

 

Tento náramek je také součástí výhodného dárkového setu