Minerální náramek Láska a klid

Minerální náramek složený z bílého howlitu a rodochrozitu tak, aby majiteli poskytl klid a lásku na srdci i na duši.

390 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 571
Minerální náramek Láska a klid
Minerální náramek Láska a klid
Novinka

Detailní popis produktu

Náramek je vyroben z minerálních kamenů rodochrozit a bílý howlit, doplněný o praskané skleněné korálky a malá kovová srdíčka. Upostřed náramku je malý stříbrný přívěsek srdíčka. Mezi minerály jsiu posazeny kovové korálky, ozdobené třpytivými zirkony. Náramek je navlečený na pevnou pružnou šňůrku složenou ze stovek malých vláken. 

--------------------------------------------------------------------

Rodochrozit propůjčuje majiteli mimořádnou energii při zvýšené fyzické aktivitě, uklidňuje tělo a emoce, zbavuje stresu, má dynamické a pozitivní sklony. Přináší lásku a soucit, léčí následky sexuálního zneužití, pomáhá srdci smířit se s odmítáním a bolestí. Čistí základní čakru a solar plexus. Vytahuje na povrch pravdu a učí, jak jí porozumět. Zahání depresi, zlepšuje duševní i rozumové schopnosti, učí uvědomění si vlastní ceny a vnáší světlo do našeho života.

Bílý howlit povzbuzuje vášeň, hluboké city a zamilovanost. Má relaxační účinky a napomáhá k uvolnění organismu a duševnímu klidu. Zvyšuje odolnost vůči stresu a pomáhá pochopení problémů našich blízkých.

---------------------------------

Délka náramku je 16,5cm. Délku můžu dle Vašich přání upravit - Vámi požadovanou velikost mi prosím napište do poznámky k objednávce.

Všechny náramky předtím, než je pošlu své majitelce, energeticky nabíjím na orgonitu. 

 

Poctivá česká ruční práce ♡