Léčebný minerální náramek Citrín

Silně léčebný minerální náramek vytvořený z minerálu citrín, howlit, semínky rudraksha a dřevěným korálkem

290 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 193
Léčebný minerální náramek Citrín

Detailní popis produktu

Náramek je vyroben z minerálních kamenů citrín a howlit, doplněný semínky rudraksha a dřevěným korálkem. Náramek je navlečený na pevnou pružnou šňůrku složenou ze stovek malých vláken. 

-------------------------------

Citrín vnáší klid do našeho každodenního života, plného zvratů a spěchu. Dodává nám pocit zdraví a bezpečí. Vyrovnává vyšší a nižší vědomí tak, že podporuje smysl po účasti na veřejném dění, ale také posiluje touhu poznávat naše vnitřní Já. Nazlátlá barva citrínu v nás probouzí kreativitu a projasňuje naši mysl.

Citrín pomáhá při obtížích se slinivkou břišní, při žaludečních problémech a při poruchách zažívacího ústrojí, vzniklých psychosomaticky v důsledku přemíry stresu. Zmírňuje obtíže s ledvinami, močovými cestami a při alergiích. Má detoxikační účinky, čistí krev a střeva od jedovatých látek, které způsobují například i nečistotu pleti.

Rudraksha jsou semínka z modrých plodů, která rostou na věčně zeleném stromu, jehož název je Elaeocarpus ganitrus. Tato semena v sobě ukrývají obrovské mystické a léčivé účinky. Svému  nositeli  přináší klidnou mysl, spoustu energie a navíc má velice pozitivní léčebné účinky. Skvěle působí proti stresu, depresím a úzkostem. Uvádí tělo do klidu a pohody. Velmi pozitivní vliv má také na vysoký krevní tlak a na srdce. Dokáže skvěle eliminovat  již projevené fyzické nemoci a zabránit v rozvoji nemocem dalším. Vyrovnává energii všech čaker. 

Howlite je symbolem harmonie a uvolnění. Svému nositeli pomáhá najít klid, odpouštění, sebelásku, ale i odolávat proti stresu, nervozitě a podrážděnosti. Má silné léčebné účinky.

--------------------------------

Délka náramku je 16,5cm. Délku můžu dle Vašich přání upravit - Vámi požadovanou velikost mi prosím napište do poznámky k objednávce.

Všechny náramky předtím, než je pošlu své majitelce, energeticky nabíjím na orgonitu. 

 

Poctivá česká ruční práce ♡