Luxusní dárkový set Barbie

Luxusní dárkový set ručně šitých šperků, složený z prstenu a náramku. Šperky jsou ušity z prvotřídních japonských korálků Miyuki s broušenou úpravou, díky níž se šperky nádherně třpytí.

2 090 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 831
Luxusní dárkový set Barbie
Luxusní dárkový set Barbie
Novinka Tip

Detailní popis produktu

Dárkový set ručně vyrobených Miyuki šperků v dárkové krabičce za zvýhodněnou cenu. 

* všechny šperky je možné zakoupit zvlášť

-------------------------------------------------------------

Prsteny jsou vyrobeny časově náročnou technikou šití korálků pomocí peyotového stehu na vysokopevnostní nit Nymo, která zaručuje jejich vysokou pevnost. 

Ručně šitý Miyuki prsten Barbie je vyroben z japonských MIYUKI korálků v RŮŽOVÝCH odstínech s broušenými korálky, které nádherně lámou světlo.

Šířka prstenu je 10mm. Velikost prstenu na fotce je 55.

*kdyby zakoupený prsten velikostně neseděl, můžu velikost ZDARMA upravit!

---------------------------------------------------------------

 

Náramek je vyroben časově náročnou technikou šití korálků pomocí peyotového stehu za použití prvotřídního japonského rokajlu Miyuki a vysokopevnostních šňůrek, které zaručují jeho pevnost. MIYUKI rokajly jsou miniaturní korálky, dnes považovány za jedny z nejkvalitnějších korálků, a to především pro svůj jednotný a velmi přesný tvar. Díky těmto vlastnostem se z nich dají tvořit nádherné, geometrické a precizní šperky, které v posledních sezónách stoupají na oblibě i mezi módními návrháři. 

------------------------------------------------------------------------

Náramek BARBIE je vytvořen prémiovými Miyuki korálky v růžových odstínech a korálky s broušenou úpravou, díky níž se náramek na světle nádherně třpytí.

Šířka náramku je 10mm. Délka šité části 15cm. Náramek je ukončen zapínáním na karabinku s 5cm prodlužovacím řetízkem. Kovové komponenty jsou z chirurgické oceli.

*Při stálém nošení může barva šňůrky či korálků vlivem působení vody či potu po určité době ztrácet na intenzitě. Korálky a zapínání jsou náchylné na mechanické poškození, proto při každé objednávce přikládám informace o jejich péči.

 

Poctivá česká ruční práce ♡