Fialový šitý Miyuki náramek s perletí

Nádherný, ručně šitý náramek z nejkvalitnějších fialových perleťových Miyuki korálků se překrásně leskne na sluníčku!

standardní cena: 990 Kč –10 % 890 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 346
Fialový šitý Miyuki náramek s perletí
Fialový šitý Miyuki náramek s perletí
Výprodej Poslední kus
990 Kč –10 %

Detailní popis produktu

Náramek je součástí dárkového setu Fialový dárkový set náušnice a náramek za zvýhodněnou cenu.

Náramek je vyroben časově náročnou technikou šití korálků pomocí peyotového stehu za použití prvotřídního japonského rokajlu Miyuki a vysokopevnostních šňůrek, které zaručují jeho pevnost. MIYUKI rokajly jsou miniaturní korálky, dnes považovány za jedny z nejkvalitnějších korálků, a to především pro svůj jednotný a velmi přesný tvar. Díky těmto vlastnostem  se z nich dají tvořit nádherné, geometrické a precizní šperky, které v posledních sezónách stoupají na oblibě i mezi módními návrháři. 

Motiv tohoto autorského náramku je vytvořen Miyuki korálky ve FIALOVÉ barvě. Korálky mají perleťový povlak a na sluníčku se nádherně lesknou.

Šířka náramku je 10mm. Délka šité části 15cm. Náramek je ukončen zapínáním na karabinku s 5cm prodlužovacím řetízkem, zakončeným roztomilým srdíčkem. 

*Při stálém nošení může barva šňůrky či korálků vlivem působení vody či potu po určité době ztrácet na intenzitě. Korálky a zapínání jsou náchylné na mechanické poškození, proto při každé objednávce přikládám informace o jejich péči.

 

Poctivá česká ruční práce ♡