Fialový dárkový set náušnice a náramek

Nádherný dárkový set složený z ručně šitých náušnic Kongo s postříbřenými japonskými korálky a šitého náramku ve fialové barvě. 

1 690 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 370
Fialový dárkový set náušnice a náramek
Fialový dárkový set náušnice a náramek
Tip

Detailní popis produktu

Dárkový set ručně vyrobených Miyuki šperků v dárkové krabičce za zvýhodněnou cenu. 

* všechny šperky je možné zakoupit zvlášť

--------------------------------------------------------

Náušnice jsou vyráběny časově náročnou technikou šití miniaturních japonských korálků jeden po druhém na vysokopevnostní nit. Každá náušnice je tvořena cca 400 kusy miniaturních korálků, které do sebe všívám jeden po druhém. MIYUKI rokajly jsou miniaturní korálky, dnes považovány za jedny z nejkvalitnějších korálků, a to především pro svůj jednotný a velmi přesný tvar. Díky těmto vlastnostem  se z nich dají tvořit nádherné, geometrické a precizní šperky, které v posledních sezónách stoupají na oblibě i mezi módními návrháři. 

Základ náušnic tvoří kruhy z chirurgické oceli o průměru 18mm.

Ručně šité kruhy z japonských Miuki korálků jsou u těchto náušnic navrženy v perleťové FIALOVÉ barvě a postříbřených korálků, které ladí ke kruhům z chirurgické oceli. Vnější průměr šitých kruhů je 25mm. 

---------------------------------------------------------------------------

Náramek je vyroben časově náročnou technikou šití korálků pomocí peyotového stehu za použití prvotřídního japonského rokajlu Miyuki a vysokopevnostních šňůrek, které zaručují jeho pevnost. MIYUKI rokajly jsou miniaturní korálky, dnes považovány za jedny z nejkvalitnějších korálků, a to především pro svůj jednotný a velmi přesný tvar. Díky těmto vlastnostem  se z nich dají tvořit nádherné, geometrické a precizní šperky, které v posledních sezónách stoupají na oblibě i mezi módními návrháři. 

Motiv tohoto autorského náramku je vytvořen Miyuki korálky ve FIALOVÉ barvě. Korálky mají perleťový povlak a na sluníčku se nádherně lesknou.

Šířka náramku je 10mm. Délka šité části 15cm. Náramek je ukončen zapínáním na karabinku s 5cm prodlužovacím řetízkem, zakončeným roztomilým srdíčkem. 

*Při stálém nošení může barva šňůrky či korálků vlivem působení vody či potu po určité době ztrácet na intenzitě. Korálky a zapínání jsou náchylné na mechanické poškození, proto při každé objednávce přikládám informace o jejich péči.

 

Poctivá česká ruční práce ♡